Biura prawne

Biura Prawne to połączenie i moc kilkudziesięcioletniego doświadczenia z energią młodości. Biura Prawne działają w tradycyjnym etosie wykonywania zawodu, jaki wynika z faktu, iż tradycje pokoleniowe sięgają 1958 roku.

Biura Prawne koncentrują się na świadczeniu usług prawnych na rzecz podmiotów gospodarczych z różnorodnych gałęzi gospodarki, w ramach, których w ciągu ostatnich lat zgromadziliśmy bogate doświadczenie uzasadniające wystąpienie z niniejszą ofertą.

Główne dziedziny naszej specjalizacji i zainteresowań to: prawo cywilne i gospodarcze oraz prawo spółek handlowych, prawo obrotu nieruchomościami, prawo autorskie, znaków towarowych, prawo medyczne, prawo transportowe, administracyjne, prawo pracy, ubezpieczeń majątkowych i gospodarczych, ubezpieczeń społecznych oraz inne powiązane dziedziny prawa materialnego, w tym podatkowego, celnego i dewizowego, a także antymonopolowego, oraz prawa o przeciwdziałaniu nieuczciwej konkurencji.

Niewątpliwą pomocą w świadczeniu przez nas usług prawnych jest biegłe posługiwanie się przez naszych prawników językami obcymi (angielski, niemiecki) co pozwala nam także na bezpośrednią obsługę klientów obcojęzycznych. czy też językiem migowym, Zgromadzone na przestrzeni wielu lat doświadczenie pozwala nam oferować klientom najwyższej jakości usługę z przekonaniem, iż nasza wiedza może okazać się przydatna także w Państwa działalności, w szczególności, jeśli zakładają Państwo jej dalszy intensywny rozwój.

Kancelaria od dziesięciu lat jest członkiem Stowarzyszenia Interlegal ­ sieci kancelarii prawniczych na całym świecie w ramach, z którymi stale ściśle i aktywnie współpracuje co pozwala nam także zapewnić wsparcie prawne praktycznie na całym świecie.

Dzięki aktywnemu uczestniczeniu w światowej sieci Interlegal kontakt z zagranicznymi kontrahentami naszych klientów odbywa się sprawnie, gdyż wszyscy zagraniczni prawnicy zrzeszeni w Interlegal to nasi przyjaciele, z którymi mamy osobisty kontakt przynajmniej raz w roku.